Uyarı

Degerlitaslar.gen.tr web sitesi kişileri bilgilendirme amacıyla hazırlanmıştır. Sağlık hizmeti vermemektedir. Makaleler tedavi amaçlı değil sadece bilgi amaçlıdır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle bu sitenin veya bağlantılı sosyal medya hesaplarının oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

Bu sitedeki bilgiler hekime danışmanın yerine geçemez.

Degerlitaslar.gen.tr web sitesi ve bağlantılı sosyal medya hesaplarındaki bilgilerin ve referansların yanlış veya kötüye kullanımı halinde oluşacak durumlarda, içeriğinde oluşabilecek hata ve eksiklikler durumunda ve sitenin kullanımına bağlı olarak oluşacak herhangi bir durumda site hukuki sorumluluğu üstlenmez.

Sitedeki içerisindeki bilgiler sadece site ziyaretçilerine yönelik olup, bu bilgiler başkaları tarafından 3. şahıslara / gruplara dağıtılamaz, kopyalanamaz, iletilemez. Sitede metinlerin izinsiz kullanımı yasaktır. Aksi halde uyarı yapılmaksızın yasal işlem başlatılabilir.

Web sitemizi kullanan tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

İlginize Teşekkür ederiz.

degerlitaslar.gen.tr