Doğal Taş Enerji Keseleri Satışta!

1

Doğal Taş Kesesi Nedir?

Doğal taşları artık hayatımızın birçok alanında kullanıyoruz. Her taşın enerjisi ve faydası farklı. Bunun sebebi taşları oluşturan minerallerin farklı olması. Doğal taş enerji keseleri, doğal taşların enerjilerinden faydalanmanız ve kolaylıkla yanınızda taşıyabilmeniz için düşünüldü ve hazırlandı. Keselerdeki taşları taşıma ve kullanım kolaylığı sağlaması için orta boyutlarda, keskin – sivri ucu olmayan tamburlu taşlardan tek tek seçerek hazırladık.

Doğal Taş Enerji Keselerini cebinizde yada çantanızda taşıyabileceğiniz gibi çalışma masanızda bilgisayarınızın yanına, oturma odanıza yada yatak odasında yastığınızın yanına koyabilirsiniz.

Not: Size gönderilen taşlarda fotoğraftaki taşlara göre boyut ve şekil olarak farklılıklar olabilir. Doğal taş olduğu için her birinin şekli, boyutu kendine özel. Mümkün olduğunca yakın boyutlardaki taşları seçmeye çalıştık.

Son olarak, onlar sizin kristaliniz ve sadece size ait. Taşları aldıktan sonra ilk olarak temizliğini yapmanızı ve kullanmaya başladıktan sonra başkalarının dokunmamasını tavsiye ediyoruz.

Güzel günlerde kullanmanız dileğiyle, enerjiniz bol olsun… 🙂

Doğal Taş Keselerini oluştururken bize en fazla sorulan enerji gruplarından yola çıktık.

Şimdilik 6 Farklı doğal taş kesemiz bulunmakta:

Şans Taşları Kesesi

sans-taslari-kesesi

Aventurin – Ametist – Sitrin – Kaplan Gözü

Şans taşları kesesi, şans getirdiğine inanılan taşların bir araya gelmesi ile hazırlandı. Başlı başına şans taşı olarak bilinen Aventurin, Kuvars grubunun olumlu ve güzel şeyleri çeken enerjisi ile Sitrin ve Ametist, şans ve para getirdiğine inanılan Kaplan Gözü taşları bir arada… Sürekli yanınızda taşıyabileceğiniz gibi yaşam alanlarınızda belirli noktalara koyarak ta kullanabilirsiniz.

Kuvars Taşları Kesesi

kuvars-taslari-kesesi

Ametist – Sitrin – Pembe Kuvars – Dumanlı Kuvars

Kuvars taşları kesesi, kuvars grubu taşlarının olumlu enerjisini sürekli yanında bulundurmak isteyenler için hazırlandı. Kuvars taşları, insan üzerindeki enerjisi en yüksek taş grubu. Kesedeki taşlar birbirini tamamlayan, birlikte kullanıldığında etkisini arttıran taşlardır. Taşlar hakkında detaylı bilgilere her taşın kendi sayfasından ulaşabilirsiniz.

Bolluk & Bereket Taşları Kesesi

bolluk-bereket-taslari-kesesi

Sitrin – Akik – Aventurin – Kaplan Gözü

Eski çağlardan bu yana bolluk, bereket ve para getirdiğine inanılan bazı taşlar var. Bu taşlar hakkında daha önce bir yazı hazırlamıştık. Para getirdiği için antik çağlarda “tüccar taşı” olarak anılan Sitrin, bereket ve başarı taşı olarak bilinen Akik, Şans taşı Aventurin, Cesaret veren, Şans ve para getiren Kaplan Gözü Bolluk ve Bereket Taşları Kesesinde bir arada…

Anti-Stres Taşları Kesesi

Anti-Stres-taslari-kesesi

Ametist – Aventurin – Pembe Kuvars – Dumanlı Kuvars

Stres günümüzün en yaygın kronik rahatsızlıklarından biri. İş hayatı, şehrin kalabalığı, sürekli koşturmaca, bir yerlere yetişme çabası… Günün sonunda hepimizin rahatlamaya ve sakinleşmeye ihtiyacı var. Bunun için bitkisel çaylar, aroma terapi, meditasyon gibi çeşitli yöntemler deniyoruz.  Doğal taşların enerjisi de strese karşı etkili bir yöntem. Tüm enerjileri pozitif enerjiye çeviren Ametist ve Dumanlı kuvars, sevgi ve huzur taşı Pembe Kuvars, Şans ve mutluluk getiren, vücuttaki elektromanyetik kirliliği temizleyen Aventurin Anti-Stres Taşları Kesesinde… İster evinizde, ister işyerinizde kullanın, isterseniz çantanızda her an yanınızda taşıyabilirsiniz. Bu taşlara gerçekten ihtiyacımız var.

Pozitif Enerji Taşları Kesesi

pozitif-enerji-taslari-kesesi

Aventurin – Siyah Turmalin – Pembe Kuvars – Ametist

Negatif enerjileri pozitife çevirmekte usta olan taşların bulunduğu Pozitif Enerji kesesi aynı zamanda meditasyon içinde kullanılabilir. Manevi yanı çok güçlü olan Siyah Turmalin tüm olumsuz enerjiyi kendisine çeker, Aventurin canlılık ve enerji verir, Pembe kuvars sevgi ve huzur taşıdır ve Ametist ise tüm enerjileri dengeleyerek pozitife çevirir.

Zihin Açıklığı & Odaklanma Taşları Kesesi

zihin-acikligi-odaklanma-taslari-kesesi

Lapis Lazuli – Kaplan Gözü – Sodalit – Siyah Turmalin

Zihin açıklığı, odaklanma ve konsantrasyonu artırmak amacıyla hazırlanan bu kesenin içerisinde Lapis Lazuli, Kaplan Gözü, Sodalit ve Siyah Turmalin taşları bulunuyor. Okul döneminde ders çalışırken ya da sınavlara hazırlanırken çalışma masasında, İşyerlerinde ise ofis masasında bulundurulabilir. Ya da sürekli yanınızda taşıyabilirsiniz.

Doğal Taş Enerji Keselerini Teonora.com web sitemizden satın alabilirsiniz.

teonora.com
Önceki İçerikKlorit Kuvars (Chlorite Quartz)
Sonraki İçerikSelenit
2004 yılından bu yana gerek mesleki gerekse hobi olarak Doğal Taşlara ilgi duyuyor ve bu konuda yerli ve yabancı kaynakları araştırarak bilgi ediniyorum. Edindiğim değerli ve yarı değerli taşlar hakkındaki bilgi birikimini 2012 yılında yazıya dökmeye karar verdim. Basılı bir kitapta toplamaktansa online platformda olması daha faydalı olur diye düşündüm ve degerlitaslar.gen.tr websitesi kuruldu. :)

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

nine − nine =